İstek üzeri
Property 57046 photo 1
Property 57046 photo 2
Property 57046 photo 3
Property 57046 photo 4
Property 57046 photo 5
Property 57046 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m
Satılık
330 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 65144
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 64068
  • Metrekare 5172 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
107 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65472
  • Metrekare 1130 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
40 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 65265
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 2 m
Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
78 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 65163
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği