70 000 €
13 €/m²
Property 64068 photo 1
Property 64068 photo 2
Property 64068 photo 3
Property 64068 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 22000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 5172 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39456
  • Metrekare 608 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 42779
  • Metrekare 439 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57077
  • Metrekare 2499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
74 800 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 64677
  • Metrekare 1170 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Önerilen Satılık
60 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62188
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
64 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 49815
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3900 m

Bülten aboneliği