140 000 €
132 €/m²
Property 65485 photo 1
Property 65485 photo 2
Property 65485 photo 3
Property 65485 photo 4
Property 65485 photo 5
Property 65485 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1060 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63269
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 44018
  • Metrekare 8923 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 50410
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
150 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 65125
  • Metrekare 2710 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 55955
  • Metrekare 3215 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği