800 000 €
772 €/m²
Property 56979 photo 1
Property 56979 photo 2
Property 56979 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 25
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 1035 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 260 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 5934
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m
Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
690 000 € 690 €/m²
  • Nesne kodu 61158
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Önerilen Satılık
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 44215
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m
Satılık
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5935
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği