690 000 €
690 €/m²
Property 61158 photo 1
Property 61158 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

🏡 Arsa 1.000 m² – Lagonisi, Kalivia Thorikou

📍 Konum

  • Bölge: Lagonisi, Kalivia Thorikou, Atina
  • Denize uzaklık: 1.800 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km
  • Manzara: Deniz manzarası
  • Erişim: Asfalt yol
  • Su: Mevcut

🌿 Arsa Özellikleri

  • Alan: 1.000 m²
  • Eğim: Yokuşlu
  • Bölge: Konut – imar planı içinde
  • Emsal (KAKS): 0,40
  • Taban Alanı Katsayısı (TAKS): 40%

🌊 Avantajlar

  • ✔️ İmar planı dahilinde inşaat izni alma potansiyeli
  • ✔️ Engellenmemiş deniz manzarası
  • ✔️ Kalıcı veya tatil konutu için ideal
  • ✔️ Gelişmekte olan yüksek talep bölgesi
  • ✔️ Gelecekte değer kazanacak yatırım fırsatı

📌 Lagonisi’de nadir bir arsa fırsatı, ayrıcalıklı konum ve inşaat potansiyeline sahip, deniz manzaralı konut veya yatırım arayanlar için ideal.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m
Satılık
580 000 €
  • Nesne kodu 3317
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
590 000 € 547 €/m²
  • Nesne kodu 64085
  • Metrekare 1077 m²
  • Denize uzaklık 248 m
Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
620 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 30175
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği