700 000 €
514 €/m²
Property 64079 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 310 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 1361 metrekare Attiki’de. Arsada: iyi, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

🏡 Lagonisi’de 1.361 m² Arsa – Üç Cepheli

📍 Konum

  • Bölge: Lagonisi, Doğu Attika
  • Mahalle: Sessiz, düşük yoğunluklu yerleşim
  • Denize uzaklık: 350 m

🌿 Arsa Özellikleri

  • Alan: 1.361 m²
  • Cephe: üç yola cepheli
  • Köşe parsel, güneydoğu cephe
  • Düz arazi – kolay inşaat imkânı
  • Kuyu ve elektrik bağlantısı mevcut
  • Asfalt yol ile ulaşım

📐 İmar Bilgileri

  • Emsal (KAKS): 0,40
  • Taban Alanı Kat Sayısı (TAKS): %30
  • Maksimum inşaat alanı: 544 m²
  • Maksimum taban alanı: 408 m²

🌊 Avantajlar

✔️ Denize sadece 350 m

✔️ Sessiz ve yeşil mahalle

✔️ Plajlara, mağazalara ve hizmetlere kolay erişim

✔️ Özel villa veya yatırım projesi için ideal

📏 Mesafeler

  • Plaj: 0,35 km
  • Lagonisi merkezi: 2 km
  • Sounio: 20 km
  • Atina Havalimanı: 22 km
  • Atina şehir merkezi: 35 km

📌 Benzersiz bir yatırım fırsatı, Doğu Attika’nın en ayrıcalıklı sahil bölgelerinden birinde, hemen değerlendirme ve değer artışı potansiyeliyle.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
740 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 24125
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
580 000 €
  • Nesne kodu 3317
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
620 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 14346
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 5934
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 19117
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
780 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 46179
  • Metrekare 12900 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği