Satılık - Arsa 900 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
650 000 € 450 000 €
500 €/m²
Property 5934 photo 1
Property 5934 photo 2
Property 5934 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,3
  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 900 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 270 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 60566
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 5934
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
650 000 € 1081 €/m²
  • Nesne kodu 4337
  • Metrekare 601 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
557 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 13790
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5935
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği