750 000 € 650 000 €
1023 €/m²
Property 38652 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,9
  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 635 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 570 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m
Satılık
690 000 € 690 €/m²
  • Nesne kodu 61158
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
1 100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 6125
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5935
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği