650 000 € 490 000 €
620 €/m²
Property 44215 photo 1
Property 44215 photo 2
Property 44215 photo 3
Property 44215 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Satılık Arsa 790 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 395 metrekare.

Konum

Belgeler

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
580 000 €
  • Nesne kodu 3317
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
690 000 € 690 €/m²
  • Nesne kodu 61158
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
740 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 24125
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
535 000 €
  • Nesne kodu 13625
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği