820 000 €
205 €/m²
Property 19321 photo 1
Property 19321 photo 2
Property 19321 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
800 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 56979
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 19117
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5935
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m

Bülten aboneliği