200 000 €
35 €/m²
Property 51006 photo 1
Property 51006 photo 2
Property 51006 photo 3
Property 51006 photo 4
Property 51006 photo 5
Property 51006 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,008
  • Denize mesafe: 480 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 5600 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 215 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 51038
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
195 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 50406
  • Metrekare 9068 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
240 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51072
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
250 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 38078
  • Metrekare 2194 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği