Satılık - Arsa 4265 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Keramia Belediyesi
75 000 €
17 €/m²
Property 56833 photo 1
Property 56833 photo 2
Property 56833 photo 3
Property 56833 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4265 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 44087
  • Metrekare 1541 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
93 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 36799
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 45331
  • Metrekare 9363 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
107 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 49741
  • Metrekare 3137 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 52467
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 56830
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
80 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 44724
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği