Satılık - Arsa 1500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Keramia Belediyesi
85 000 € 75 000 €
50 €/m²
Property 56830 photo 1
Property 56830 photo 2
Property 56830 photo 3
Property 56830 photo 4
Property 56830 photo 5
Property 56830 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62020
  • Metrekare 4014 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
125 000 € 80 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 37776
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
107 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 49741
  • Metrekare 3137 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
75 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 61179
  • Metrekare 905 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
102 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 48429
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
91 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39531
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 42791
  • Metrekare 10226 m²
  • Denize uzaklık 5600 m

Bülten aboneliği