Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 309 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Heraklion Girit
Vazileler
80 000 €
258 €/m²
Nesne kodu
47058
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
309 m²
Bölge
Girit
Location
Vazileler (Heraklion Girit) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
9300 m
Havaalanına uzaklık:
11 km
Açıklama
Satılık Arsa 309 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 240 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
İstek üzeri
Arsa 2000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
57046
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
80 000 €
242 €/m²
Arsa 330 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63108
Metrekare
330 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
100 000 €
200 €/m²
Arsa 500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
41762
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
120 m
Satılık
95 000 €
23 €/m²
Arsa 4014 m² Girit
Girit
Nesne kodu
62020
Metrekare
4014 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
80 000 €
60 000 €
220 €/m²
Arsa 272 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42244
Metrekare
272 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
109 000 €
81 €/m²
Arsa 1344 m² Girit
Girit
Nesne kodu
44731
Metrekare
1344 m²
Denize uzaklık
2800 m
Satılık
78 000 €
155 €/m²
Arsa 503 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65261
Metrekare
503 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
100 000 €
93 €/m²
Arsa 1070 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42269
Metrekare
1070 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
107 000 €
681 €/m²
Arsa 157 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50089
Metrekare
157 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
96 000 €
37 €/m²
Arsa 2562 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52546
Metrekare
2562 m²
Denize uzaklık
3000 m
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades
Sporades