80 000 €
40 €/m²
Property 44724 photo 1
Property 44724 photo 2
Property 44724 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 64280
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 2470 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 31235
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57046
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
109 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 44731
  • Metrekare 1344 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
95 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 51611
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42794
  • Metrekare 8756 m²
  • Denize uzaklık 5600 m

Bülten aboneliği