80 000 €
19 €/m²
Property 52467 photo 1
Property 52467 photo 2
Property 52467 photo 3
Property 52467 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,7 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 4010 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 54330
  • Metrekare 28752 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
107 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65472
  • Metrekare 1130 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 39870
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
65 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 36882
  • Metrekare 5235 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 42269
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
86 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 46057
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği