Satılık - Arsa 1000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Platanias Belediyesi
60 000 €
60 €/m²
Property 56754 photo 1
Property 56754 photo 2
Property 56754 photo 3
Property 56754 photo 4
Property 56754 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 480 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42794
  • Metrekare 8756 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
86 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 62729
  • Metrekare 2785 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 45331
  • Metrekare 9363 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57046
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
70 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 64068
  • Metrekare 5172 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 31235
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m

Bülten aboneliği