75 000 € 65 000 €
81 €/m²
Property 31235 photo 1
Property 31235 photo 2
Property 31235 photo 3
Property 31235 photo 4
Property 31235 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,4 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 800 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 350 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 44087
  • Metrekare 1541 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 49098
  • Metrekare 2375 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
95 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 43342
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1010 m
Satılık
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 48428
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
65 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 43110
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
70 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 64068
  • Metrekare 5172 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
85 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 44366
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
110 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 52064
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31332
  • Metrekare 403 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği