Satılık - Arsa 2500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
150 000 €
60 €/m²
Property 41628 photo 1
Property 41628 photo 2
Property 41628 photo 3
Property 41628 photo 4
Property 41628 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62015
  • Metrekare 6786 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 44018
  • Metrekare 8923 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43591
  • Metrekare 4071 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği