150 000 €
125 €/m²
Property 49099 photo 1
Property 49099 photo 2
Property 49099 photo 3
Property 49099 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 1200 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 41471
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 55955
  • Metrekare 3215 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Önerilen Satılık
179 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63493
  • Metrekare 2950 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
160 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 62877
  • Metrekare 2454 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 57161
  • Metrekare 1670 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği