152 000 €
32 €/m²
Property 39347 photo 1
Property 39347 photo 2
Property 39347 photo 3
Property 39347 photo 4
Property 39347 photo 5
Property 39347 photo 6
Property 39347 photo 7
Property 39347 photo 8
Property 39347 photo 9
Property 39347 photo 10
Property 39347 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Açıklama

Satılık Arsa 4647 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 52550
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği