160 000 €
213 €/m²
Property 62271 photo 1
Property 62271 photo 2
Property 62271 photo 3
Property 62271 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 67 km

Açıklama

Satılık Arsa 748 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Önerilen Satılık
235 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65945
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 51030
  • Metrekare 3792 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
130 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 59114
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği