299 000 €
49 €/m²
Property 64922 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 527 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 6095 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 40594
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
320 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63110
  • Metrekare 4653 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
280 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 44635
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
240 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 51038
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği