250 000 €
34 €/m²
Property 65534 photo 1
Property 65534 photo 2
Property 65534 photo 3
Property 65534 photo 4
Property 65534 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2800 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 7200 metrekare Girit’te. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49100
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m
Satılık
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 39265
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
267 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 42038
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56612
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
280 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 37597
  • Metrekare 2890 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
225 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 39767
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65534
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği