Satılık - Arsa 8200 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi Fodele
350 000 € 288 000 €
35 €/m²
Property 50494 photo 1
Property 50494 photo 2
Property 50494 photo 3
Property 50494 photo 4
Property 50494 photo 5
Property 50494 photo 6
Property 50494 photo 7
Property 50494 photo 8
Property 50494 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Açıklama

Satılık Arsa 8200 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 48644
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 50674
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
299 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63201
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
320 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 35606
  • Metrekare 12728 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 33319
  • Metrekare 4616 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 42624
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
450 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 38248
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
290 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 36276
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği