70 000 €
35 €/m²
Property 56292 photo 1
Property 56292 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1100 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
65 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 44968
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60522
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
60 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 30430
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
60 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 51577
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31033
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği