60 000 €
319 €/m²
Property 30430 photo 1
Property 30430 photo 2
Property 30430 photo 3
Property 30430 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 188 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
60 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 58933
  • Metrekare 1393 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
80 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 37687
  • Metrekare 6740 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
80 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 55985
  • Metrekare 373 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
70 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 60041
  • Metrekare 1810 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği