Satılık - Arsa 7000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
100 000 €
14 €/m²
Property 31033 photo 1
Property 31033 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6459
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 36387
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 65697
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12840
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
135 000 € 120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 6776
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 45055
  • Metrekare 3850 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği