84 000 €
125 €/m²
Property 63180 photo 1
Property 63180 photo 2
Property 63180 photo 3
Property 63180 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık Arsa 668 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 41225
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 47236
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 70 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 11111
  • Metrekare 215 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
85 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 65451
  • Metrekare 517 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 60651
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
120 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 33141
  • Metrekare 297 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
100 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 12274
  • Metrekare 2705 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
75 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 46769
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği