80 000 €
23 €/m²
Property 62483 photo 1
Property 62483 photo 2
Property 62483 photo 3
Property 62483 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 90 km

Açıklama

Satılık Arsa 3400 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 65697
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
67 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57394
  • Metrekare 1894 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 31080
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
80 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 39000
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
110 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 54577
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 60651
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
97 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 51914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği