30 nesneleri 2 sayfa

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 9680
  • Metrekare 54000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 15838
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
600 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 16014
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 000 000 € 900 000 € 1384 €/m²
  • Nesne kodu 26460
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 41225
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
35 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 45377
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
400 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 50950
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
550 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 52360
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 9
Satılık
75 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 52867
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 53225
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Yunanistan, Olimpiaki Akti’de Gayrimenkul

Olimpiaki Akti (Olympic Beach), efsanevi Olimpos Dağı’nın eteklerinde yer alan Pieria’nın en çekici deniz kıyısı bölgelerinden biridir. Uzun kumsalı, berrak mavi suları ve sakin yaşam tarzıyla Olimpiaki Akti, tatil, yatırım veya yıl boyunca yaşamak için Yunanistan’da gayrimenkul satın almak adına ideal bir yerdir.

Olimpiaki Akti’de Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Olimpiaki Akti’deki emlak piyasası, uygun fiyatları yüksek kira potansiyeliyle bir araya getirir. Bölge, özellikle denize yakın huzurlu bir tatil arayan aileler ve çiftler olmak üzere Yunan ve uluslararası ziyaretçiler arasında oldukça ünlüdür. Uzun turizm sezonu ve kısa dönemli kiralamaların (Airbnb, Booking vb.) giderek artan popülaritesi, burada daireleri ve tatil evlerini akıllı bir yatırım haline getirir.

Olimpiaki Akti’de şunları bulacaksınız:

  • Sığ ve temiz denize sahip geniş kumsal
  • Olimpos Dağı manzaraları
  • Gelişmiş turistik altyapı, tavernalar, kafeler, mağazalar
  • Tessaloniki’ye ve uluslararası havaalanına kolay erişim
  • Çocuklu aileler için sakin ve güvenli bir ortam

Mevcut Gayrimenkul Türleri

Bölge, farklı bütçelere ve hedeflere uygun geniş bir gayrimenkul yelpazesi sunar:

  • Denize yakın daireler – tatiller ve yaz sezonunda kiralama için idealdir.
  • Yeni yapım daireler ve maisonette’ler – modern tasarım, balkonlar ve enerji verimli özelliklerle.
  • Tatil evleri ve villalar – daha fazla alan, bahçe ve mahremiyet isteyenler için.