65 000 €
10 €/m²
Property 44968 photo 1
Property 44968 photo 2
Property 44968 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 850 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 6500 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56292
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
70 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 60041
  • Metrekare 1810 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
75 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 60194
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği