65 000 €
171 €/m²
Property 55866 photo 1
Property 55866 photo 2
Property 55866 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 380 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31018
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 63371
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60522
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 51599
  • Metrekare 19704 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 39884
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 30430
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği