Satılık - Arsa 3500 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
60 000 €
17 €/m²
Property 58016 photo 1
Property 58016 photo 2
Property 58016 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 3500 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56292
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 63371
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
66 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51924
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31018
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği