Satılık - Arsa 222 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
60 000 €
270 €/m²
Property 51577 photo 1
Property 51577 photo 2
Property 51577 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 222 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 178 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 31080
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
60 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 32505
  • Metrekare 11135 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 63777
  • Metrekare 1138 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48962
  • Metrekare 467 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
53 000 € 26 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 33323
  • Metrekare 539 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği