320 000 €
198 €/m²
Property 63954 photo 1
Property 63954 photo 2
Property 63954 photo 3
Property 63954 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 1613 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
299 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 40594
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
280 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 44635
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 36802
  • Metrekare 13247 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
320 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63110
  • Metrekare 4653 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 39265
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği