Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 410 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Yeni Alikarnassos
Nea Alikarnassos - Merkez
427 000 €
320 000 €
780 €/m²
Nesne kodu
62503
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
410 m²
Bölge
Girit
Location
Nea Alikarnassos - Merkez (Yeni Alikarnassos) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
1,2
Açıklama
Satılık Arsa 410 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 492 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
480 000 €
448 000 €
22 €/m²
Arsa 20000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52039
Metrekare
20000 m²
Denize uzaklık
7800 m
Satılık
374 000 €
93 €/m²
Arsa 4000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51460
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
2700 m
Satılık
342 000 €
249 €/m²
Arsa 1372 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52320
Metrekare
1372 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
600 000 €
33 €/m²
Arsa 18000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
35632
Metrekare
18000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
360 000 €
24 €/m²
Arsa 14565 m² Girit
Girit
Nesne kodu
41187
Metrekare
14565 m²
Denize uzaklık
1800 m
Satılık
375 000 €
310 000 €
50 €/m²
Arsa 6161 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52126
Metrekare
6161 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
400 000 €
97 €/m²
Arsa 4100 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51471
Metrekare
4100 m²
Denize uzaklık
836 m
Satılık
640 000 €
89 €/m²
Arsa 7142 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63552
Metrekare
7142 m²
Denize uzaklık
3700 m
Satılık
427 000 €
241 €/m²
Arsa 1770 m² Girit
Girit
Nesne kodu
36674
Metrekare
1770 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
427 000 €
74 €/m²
Arsa 5695 m² Girit
Girit
Nesne kodu
32314
Metrekare
5695 m²
Denize uzaklık
15000 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar