450 000 €
449 €/m²
Property 62407 photo 1
Property 62407 photo 2
Property 62407 photo 3
Property 62407 photo 4
Property 62407 photo 5
Property 62407 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 92 km

Açıklama

Satılık Arsa 1002 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 1699 €/m²
  • Nesne kodu 56671
  • Metrekare 253 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39581
  • Metrekare 14364 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
375 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 29075
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50802
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35632
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği