450 000 €
4 €/m²
Property 38248 photo 1
Property 38248 photo 2
Property 38248 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 13000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 100000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
600 000 € 253 €/m²
  • Nesne kodu 44494
  • Metrekare 2363 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 44016
  • Metrekare 19280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
397 000 € 397 €/m²
  • Nesne kodu 38909
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 38518
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52039
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51459
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
490 000 € 168 €/m²
  • Nesne kodu 37747
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği