320 000 €
477 €/m²
Property 50183 photo 1
Property 50183 photo 2
Property 50183 photo 3
Property 50183 photo 4
Property 50183 photo 5
Property 50183 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 670 metrekare Girit’te. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 63954
  • Metrekare 1613 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
260 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 45704
  • Metrekare 6078 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 38798
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56284
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
320 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 50183
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
340 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 44727
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği