200 000 €
48 €/m²
Property 46846 photo 1
Property 46846 photo 2
Property 46846 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 4150 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 36801
  • Metrekare 2034 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
270 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 46217
  • Metrekare 5340 m²
  • Denize uzaklık 824 m
Satılık
195 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 50406
  • Metrekare 9068 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43591
  • Metrekare 4071 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
192 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 37042
  • Metrekare 512 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
260 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 45704
  • Metrekare 6078 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Önerilen Satılık
235 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65945
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 850 m

Bülten aboneliği