160 000 €
6 €/m²
Property 30693 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 173000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 25000 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
190 000 € 448 €/m²
  • Nesne kodu 43667
  • Metrekare 424 m²
  • Denize uzaklık 240 m

Bülten aboneliği