230 000 € 180 000 €
453 €/m²
Property 6860 photo 1
Property 6860 photo 2
Property 6860 photo 3
Property 6860 photo 4
Property 6860 photo 5
Property 6860 photo 6
Property 6860 photo 7
Property 6860 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 397 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 160 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 19112
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
240 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 29069
  • Metrekare 906 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
250 000 € 415 €/m²
  • Nesne kodu 19314
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
240 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 31349
  • Metrekare 1273 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
285 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 37866
  • Metrekare 3470 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
310 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 43733
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
290 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 31352
  • Metrekare 1490 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m

Bülten aboneliği