Property 43857 photo 1
Property 43857 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 407 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 30291
  • Metrekare 2373 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 2990
  • Metrekare 2985 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
96 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 12557
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
148 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 13023
  • Metrekare 1715 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 18546
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği