Property 52550 photo 1
Property 52550 photo 2
Property 52550 photo 3
Property 52550 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 400 km
  • Havaalanına uzaklık: 53 km

Açıklama

Satılık Arsa 1600 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
900 000 € 3010 €/m²
  • Nesne kodu 65575
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
320 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63110
  • Metrekare 4653 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65418
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği