900 000 €
3010 €/m²
Property 65575 photo 1
Property 65575 photo 2
Property 65575 photo 3
Property 65575 photo 4
Property 65575 photo 5
Property 65575 photo 6
Property 65575 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 130 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 299 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 050 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44361
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
860 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 47506
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
750 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38075
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 070 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59201
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 48645
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği