220 000 €
53 €/m²
Property 65420 photo 1
Property 65420 photo 2
Property 65420 photo 3
Property 65420 photo 4
Property 65420 photo 5
Property 65420 photo 6
Property 65420 photo 7
Property 65420 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 4125 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 50156
  • Metrekare 2150 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
269 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 49771
  • Metrekare 4790 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52232
  • Metrekare 3592 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 46745
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 13600 m
Satılık
300 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47178
  • Metrekare 7857 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
320 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 44365
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 39770
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
270 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 46217
  • Metrekare 5340 m²
  • Denize uzaklık 824 m

Bülten aboneliği