220 000 €
53 €/m²
Property 65418 photo 1
Property 65418 photo 2
Property 65418 photo 3
Property 65418 photo 4
Property 65418 photo 5
Property 65418 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 4098 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m
Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
290 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 65314
  • Metrekare 1395 m²
  • Denize uzaklık 72 m
Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
246 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 52108
  • Metrekare 2615 m²
  • Denize uzaklık 583 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65534
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
215 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 62926
  • Metrekare 8832 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği