Satılık - Arsa 4300 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Mallia Malia
288 000 €
66 €/m²
Property 52613 photo 1
Property 52613 photo 2
Property 52613 photo 3
Property 52613 photo 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Bedrooms: 2
  • Denize mesafe: 2700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Satılık çit Arsa 4300 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38534
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 38078
  • Metrekare 2194 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 36445
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51459
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
330 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 65144
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği