Satılık - Arsa 10500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
350 000 €
33 €/m²
Property 52138 photo 1
Property 52138 photo 2
Property 52138 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 10500 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 23091
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 34372
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 3784
  • Metrekare 15233 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
490 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 16054
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m

Bülten aboneliği